Porady

Producent zdrowej żywności – poznaj PolBioEco

polbioeco zywnosc ekologiczna logotyp

O prawidłowym i zdrowym odżywianiu, mówi się coraz więcej. Wiele osób chcąc zmienić swoje nawyki żywieniowe, szuka alternatywy dla produktów spożywczych z super- i hipermarketów. Ma ona być ekologiczna, zdrowa, a przy tym smaczna. Okazuje się jednak, że mimo dobrych chęci niewiele osób wie, gdzie szukać bio produktów spożywczych. Często za jedyne ich źródło uważają gospodarstwa rolne. Mieszkańcy dużych miast, którzy mają do nich utrudniony dostęp, mogą jednak wybrać się na zakupy on-line do PolBioEco.

PolBioEco – producent, dystrybutor, sprzedawca

PolBioEco to polska firma, która jest producentem, dystrybutorem i przedstawicielem eko marek spożywczych i nie tylko. Zaprasza ona również klientów indywidualnych do nowo otworzonego internetowego sklepu ekologicznego. Produkty dostępne w ofercie można zakupić bez wychodzenia z domu, z dostawą pod wskazany adres. Bogaty asortyment PolBioEco sprawia, że swoją spiżarnię zaopatrzą tu nie tylko osoby chcące się zdrowo odżywiać, ale i te z alergiami czy specjalistyczną dietą.

Wybieraj najlepsze z PolBioEco

Eco produkty w PolBioEco to te starannie wyselekcjonowane i spełniające wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. PolBioEco współpracuje ze znanymi i cenionymi producentami ekologicznej żywności. W sklepie internetowym dostępne są produkty sygnowane logiem takich marek jak: Alinor, Vitariz, Soydrink, Vitasi, Bio Natura i Eco Natura. PolBio Eco to także generalny dystrybutor Inka Bio i Inka Bezglutenowa.

Marki te proponują ekologiczne soki, napoje roślinne, piwa,  octy, płatki, kasze, makarony, oraz zdrowe słodziwa takie jak cukier kokosowy, ksylitol i erytrytol, a także kiełki, zioła, przyprawy, dżemy, herbaty.

PolBioEco – co warto kupić u producenta zdrowej żywności

W sklepie ze zdrową żywnością warto kupować przede wszystkim produkty suche, czy suszone. Dzięki temu ma się pewność, że dostarczone zostaną one w bardzo dobrym stanie. W jakie grupy żywności eko dobrze jest zainwestować?

  • Napoje owocowe i roślinne – nie ma w nich sztucznych barwników, stabilizatorów i konserwantów. Nie zawierają także sztucznych substancji słodzących; oznacza to, że są zdrowe i dobrze wpływają na organizm;
  • Suszone warzywa  – ich susz powstaje tylko z warzyw zebranych z upraw ekologicznych, czyli tych pozbawionych m.in. siarki i sorbinianu potasu;
  • Octy roślinne – w POLBO ECO jest szeroki wybór octów owocowych, które mają wiele prozdrowotnych zastosowań; powstają one na bazie naturalnych składników. 

Specjaliści dla specjalistów i nie tylko

Swoją ofertę PolBioEco adresuje do hurtowni, sieci handlowych i sklepów ekologicznych działających on-line i stacjonarnie. Zakupy będzie mógł robić także każdy klient indywidualny. Szeroki asortyment to nie wszystko, co ma do zaoferowania marka PolBioEco. Zakupy w e-sklepie są szybkie, przyjemne i bezpieczne. Dodatkowo każdy klient może liczyć na profesjonalne doradztwo w wyborze najlepszych dla siebie produktów.

Czy to na pewno jest eko?

Moda na zdrową i ekologiczna żywność sprawiła, że wiele sklepów wabi klientów, reklamując swoje produkty, jako te z eko upraw. Nie zawsze jednak jest to prawdą. Oznaczenia typu produkt eco, wcale nie świadczą o ekologicznym jego pochodzeniu. Zaświadczyć mogą o tym natomiast certyfikaty takie jak EU Ecolabel, FSC czy Viva! Dla Wegetarian i Wegan. Poświadczają one, że żywność została wyprodukowana w rolniczych eko gospodarstwach, czyli takich niestosujących nawozów i pestycydów. Certyfikatami potwierdzającymi, ekologiczne pochodzenie produktów, pochwalić może się sklep PolBioEco.

PolBioEco to nowy sklep internetowy z żywnością ekologiczną. Jednak już teraz może zaoferować szeroki asortyment, najwyższej jakości produkty oraz profesjonalną obsługę. Plusem PolBioEco jest również duże doświadczenie w zakresie produkcji żywności ekologicznej.