[rev_slider_vc alias=”marka-alinor”]
Alinor

Alinor

Napoje roślinne ekologiczne marki Alinor to naturalne i zdrowe produkty bez zawartości laktozy czyli smaczna alternatywa dla mleka krowiego. Linia produktów Vitariz to napoje ryżowe odpowiednie dla wegan i wegetarian oraz dla osób przestrzegających zdrowej diety. Nie zawierają cholesterolu i wpływają pozytywnie na układ krążenia. Napoje mleczne Vitariz można stosować jako dodatek do kawy, herbaty oraz do płatków i do przygotowania innych potraw jako zamiennik mleka krowiego.

Mleko owsiane Primavena jest bogate w białko, witaminy , minerały i błonnik oraz polecane przez dietetyków jako źródło energii i ważny element diety odchudzającej.

Kolejna grupa produktów marki Alinor to napoje sojowe, które zaczęły być stosowane już w starożytnych Chinach 5000 lat temu, a w Europie pojawiły się w XVIII wieku jako składnik codziennej diety. Napoje te wyróżniają się dużą zawartością białka roślinnego, nie zawierają GMO oraz sztucznych dodatków i są idealnym elementem pożywienia dla wegan i wegetarian.

Najmłodsza grupa Vitasi to napoje roślinne: migdałowe orkiszowe i kokosowe bez dodatków sztucznych , których składniki pochodzą wyłącznie z upraw ekologicznych