Porady

Ekologiczne produkty z dostawą do domu

ilustracja wpisu polbioeco

Zakupy przez internet z wygodnej alternatywy stały się praktycznie z dnia na dzień koniecznością, a w wielu przypadkach są jedyną opcją zdobycia ulubionych produktów. Ograniczenia związane z korzystaniem ze sklepów stacjonarnych w dużym stopniu przyspieszyły proces rozwoju rynku e-commerce, polegający na przenoszeniu sprzedaży do kanału internetowego.

Możliwość robienia zakupów z dostawą do domu to obecnie bardzo wygodny sposób, dzięki któremu można szybko i sprawnie zaopatrzyć się w ekologiczne produkty od uznanych producentów. Sklep PolBioEco jest odpowiedzią na potrzeby naszych klientów. Znajdą się w nim produkty dostępne w naszej ofercie, które już wkrótce będzie można zamówić w dobrych cenach i bez wychodzenia z domu. 

Ekologiczne produkty spożywcze

W asortymencie sklepu zaproponujemy bogaty wybór ekologicznych produktów spożywczych, wśród których są desery, podpiwki, makarony, napoje, octy, płatki i otręby, jak również przetwory, sole, susze warzywne i przyprawy, ryże i kasze oraz zioła i herbaty.

Jako przedstawiciel i dystrybutor firmy Alinor będziemy mogli zaoferować wysokiej jakości „mleczne” napoje ryżowe Vitariz, sojowe Soydrink oraz produkty marek Vitasi i BioZen. Ekologiczne napoje roślinne polecane są dla osób szukających zamienników dla mleka krowiego, wegan oraz osób cierpiących z powodu nietolerancji laktozy. Oprócz napojów ryżowych czy owsianych w naszym sklepie znajdą się także produkty tego typu wzbogacone o ciekawe smaki: czekolady, kokosa, migdałów oraz orzechów.

W naszym sklepie nie zabraknie także produktów INKA BIO i INKA BEZGLUTENOWA, których jesteśmy generalnym przedstawicielem.

Kiełki i nasiona do kiełkowania

Kiełki hodowane we własnej kuchni to świetny sposób na pozyskanie zdrowych produktów, które uzupełnią dietę o naturalne składniki spożywcze. Dzięki użyciu specjalnej kiełkownicy już po kilku dniach można mieć pyszne kiełki, które świetnie nadają się do kanapek i sałatek. Oprócz kiełkownicy oferujemy także szeroki wybór nasion do kiełkowania, wśród których jest m.in. burak, lucerna, rukola, rzeżucha czy rzodkiewka.

Nasiona do kiełkowania Rzeżucha BIO 25gEkologiczne środki czystości

Ekologiczne środki czystości to skuteczna alternatywa dla tradycyjnych produktów z tej kategorii, ale ich przedostanie się do miejskich ścieków nie powoduje zanieczyszczenia wody. Przyjazne dla środowiska ekologiczne środki czystości są także bezpieczne dla skóry, są więc szczególnie polecane alergikom. Wysoka skuteczność oraz niewygórowane ceny sprawiają, że środki te coraz częściej wybierają klienci dbający o środowisko oraz własne zdrowie. 

Dlaczego warto kupować online?

Oszczędność czasu i wygoda

Zakupy robione przez internet mają wiele zalet, wśród których na pierwszym miejscu znajduje się oszczędność czasu. Ulubione produkty w sklepie online można zamówić o każdej porze dnia i nocy, bez wychodzenia z domu i konieczności jechania do sklepu stacjonarnego, co w obecnej sytuacji jest niezwykle komfortową oraz bezpieczną opcją. Dzięki możliwości zamówienia dostawy kurierem albo do paczkomatu zyskujemy ogromną wygodę i oszczędzamy mnóstwo czasu, jaki musielibyśmy poświęcić na podróż do sklepu.

Dostępność produktów

Dzięki aktualnej informacji o stanach magazynowych zamówienie za pośrednictwem sklepu internetowego to gwarancja udanych zakupów. W przypadku sklepów stacjonarnych nie możemy mieć pewności, że zawsze dostaniemy produkty, których poszukujemy. Sklepy internetowe bardzo często oferują również większy wybór produktów oraz wiele rozmaitych promocji.

Oszczędność pieniędzy

Tradycyjna wyprawa na zakupy niesie też ze sobą naprawdę duże ryzyko wydania większej (czasami znacznie!) kwoty pieniędzy niż pierwotnie zakładaliśmy. W sklepie internetowym jesteśmy w stanie lepiej skupić się na realizowaniu zaplanowanych zakupów. Zazwyczaj zapłacimy za nie również mniej niż w sklepach stacjonarnych, których utrzymanie wiąże się z większymi kosztami, co przekłada się bezpośrednio na wysokość cen.

Nasz sklep jest odpowiedzią na nową sytuację, jaką przyniosła nam pandemia, a także potrzeby naszych klientów, którym chcemy zapewnić możliwość bezproblemowego zaopatrzenia się w wysokiej jakości ekologiczne produkty z opcją dostawy do domu.