Men Women Business Agreement Hands Shake
Men Women Business Agreement Hands Shake

O firmie

Z przyjemnością prezentujemy Państwu firmę PolBioEco Polska Sp. z o.o. certyfikowaną przez AgroBioTest nr PL-EKO-07-13901.

Dzięki naszym innowacyjnym pomysłom będziemy dostosowywać ofertę do potrzeb rynku i oczekiwań Klientów. Stale poszukujemy nowych rozwiązań, bo zadowolenie naszych Klientów jest dla nas priorytetem i najlepszą motywacją do pracy. Rozszerzając naszą ofertę o nowe produkty ekologiczne, będziemy starać się oferować najbardziej popularne produkty z każdej grupy asortymentowej tak aby asortyment nasz zadowolił najbardziej wymagających odbiorców. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i rzetelnymi producentami produktów ekologicznych, które następnie oferujemy naszym odbiorcom.

Jesteśmy przedstawicielem i dystrybutorem firmy Alinor – producenta wysokiej jakości cenionych na polskim rynku „mlecznych” napojów ryżowych Vitariz, sojowych Soydrink oraz Vitasi czy BioZen.

Nasza firma jest również generalnym przedstawicielem brandów: INKA BIO i INKA BEZGLUTENOWA 

Zmieniamy się dla Was – we współpracy z profesjonalistami od zdrowego żywienia i dietetyki opracowaliśmy spójny i nowoczesny system identyfikacji naszej oferty dbając nie tylko o jakość ale i smak naszych wyrobów. Pracujemy nad udoskonaleniem wizerunku, tak aby sprostać nowym czasom i nowym oczekiwaniom.

Naszym priorytetem jest stabilna polityka cenowa, mamy sprawnie działający Dział Handlowy oraz profesjonalny Dział Logistyczny. Pracownicy nasi wraz z dynamicznie zmieniającą się sytuacją na rynku w branży żywności ekologicznej będą zawsze blisko Was, służąc swoim doradztwem oraz profesjonalnym serwisem.

Nasze certyfikaty

Ecolabel
Przyjazny dla środowiska
Eko
Viva! Dla wegetarian i wegan
nasze główne marki

EKOLOGIA NA KAŻDYM POZIOMIE

BIO Naturo
Naturo
eco naturo
Alinor
Vitariz
Inka Bio