---Nasz Katalog Produktów---

Koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?

 

Kontakt

 

 


DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

Aneta Surmacz

a.surmacz@polbioeco.pl

 


PolBioEco Polska Sp. z o.o.

ul. Do Dysa 5
20-149 Lublin
NIP 946-264-92-02

tel: (81) 473-62-37
fax: (81) 501-94-54

polbioeco@polbioeco.pl

 

 

 


DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

Sylwia Lemieszek

s.lemieszek@polbioeco.pl

 




DZIAŁ IMPORTU / EKSPORTU

Katarzyna Skoczewska

k.skoczewska@polbioeco.pl

 

DZIAŁ FINANSÓW

Renata Sawicka

r.sawicka@polbioeco.pl

 

DZIAŁ ZAKUPÓW

Katarzyna Podlecka

k.podlecka@polbioeco.pl




DZIAŁ HANDLOWY W TERENIE
Polska Północna


Regionalny Kierownik Sprzedaży:
Krzysztof Kuczyński

tel: 608-156-771
k.kuczynski@polbioeco.pl

KANAŁ NOWOCZESNY


Key Account Manager:
Piotr Fąfara

p.fafara@polbioeco.pl

DZIAŁ HANDLOWY W TERENIE
Polska Południowa


Regionalny Kierownik Sprzedaży:
Tomasz Krawczyk

tel: 788-194-577
t.krawczyk@polbioeco.pl






DZIAŁ HANDLOWY W TERENIE
Polska Zachodnia

Regionalny Kierownik Sprzedaży:
Ariel Jurga

tel: 668-290-992
a.jurga@polbioeco.pl



DZIAŁ HANDLOWY W TERENIE
Polska Centralna

Regionalny Kierownik Sprzedaży:
Łukasz Błaszkowski

tel: 734-125-920
l.blaszkowski@polbioeco.pl



DZIAŁ HANDLOWY W TERENIE
Polska Wschodnia

Regionalny Kierownik Sprzedaży:
Jolanta Kurec

tel: 698-958-809
j.kurec@polbioeco.pl

 

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl